La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1509 Culés

0

Dawno nie widziałem tak słabego sędziowania w jednym meczu i to tak naprawdę w jedną stronę. Sędzia popełnił cztery błędy na korzyść Realu. Pierwszy błąd Casemiro, który powinien zostać wydalony z boiska za drugi falul, druga żółta A w konsekwencji czerwona kartka dla Vidal, jej również nie powinno byc, bo Vidal najpierw trafił w piłkę a później rywala, trzeci najpoważniejszy błąd to nieodgwizdany około metrowy spalony Ronaldo przy trzecim golu, no i czwarty spalony, chociaż tam poniekąd można bronić sędziego, bo był zle ustawiony. Sędziowie wczorajszego meczu byli wczoraj głównymi bohaterami w meczu, bezapelacyjnie. A pomyśleć, że Kasai sędziował finał Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem United i Barceloną w 2011 roku.

0

@Piotr,1985 Z drugiej strony nie mozna bronic sedziego ze byl zle ustawiony, jezeli byl to jest jego blad

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?