La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1411 Culés

0

Ronaldo oskarżony o gwałt? "Zmusił do stosunku kobietę w luksusowym apartamencie w Las Vegas" - Gdyby zmusił np. kelnera to bym uwierzył ale kobietę :D:D? Nie ma to jak siać ferment przed rewanżem z Bayernem

2

@Mari0 Dokładnie piszą takie rzeczy bezsensu i wywołują nie potrzebnie afere

0

@Mari0 Chyba od zawsze tak było, wywoływanie sensacji przed ważnymi meczami. Rewanż z Bayernem, El Clasico, BARDZO ciekawe czemu piszą o tym akurat teraz ;)

15

@Mari0 Zastanawiające jest to skąd tak wiele osób ma informacje na temat preferencji seksualnych Cristiano. Wiadomości z pierwszej ręki? :P

2

@sidzej Przecież wiadomo, że pedał bo używa żelu i goli nogi.

Aaa i jeszcze coś co ewidentnie go demaskuje, zrobił sobie na wygłupy zdjęcie jak jego znajomy zawodnik MMA trzyma go na rękach na basenie. Basted!

7

@Maciejowskii Ktoś musi mu powiedzieć, że prawdziwy facet używa tylko mydła w sobotę.

0

@Maciejowskii Nie przeczę, że Ronaldo to homoseksualista, ale argument z goleniem nóg nietrafiony :). Dla przykładu Neymar chyba jest hetero, a:
“Yes, it is true that I like to go out and buy new clothes, nice perfumes and hair products. I also shave my legs for example," Neymar told.

0

@sidzej I myje zęby raz na tydzień :)

1

@seb1291 Mój wpis to ironia :) 90% piłkarzy goli nogi i u nich to całkowicie normalnie

0

@seb1291 To i tak częściej niż ja golę nogi ;D Hahah :D

0

@sidzej Na ciekawe tematy zaczynamy rozmawiać :).

0

@Maciejowskii W porzadku. Czasami ciężko wyłapać żart z tekstu. Nie ma to jak rozmowa twarzą w twarz :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?