La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 794 Culés

2

Jezeli po El Clasico stracimy punkty, to wole zeby do konca ligi przegrywali sromotnie, żebyś nie było nic nie znaczących 5:0 itp bo nagle media zaczną sie zachwycać ze "mało zabrakło".

Musi dojść do poważnego przewietrzenia zespołu, by nabrał znow wiatru w żagle.



Wg mnie musi przyjsc:

- dobry trener (nie UNZUE) który swoim autorytetem bedzie w stanie rotować składem bez pyskowania piłkarzy i potrafił taktycznie podchodzić do każdego spotkania, bo przeciwnik przeciwnikowi nie równy.

- klasowy boczny obrońca bo Roberto na tej pozycji to moze byc tylko ewentualny zmiennik. Niech wraca do środkami pola.

- klasowy rozgrywający pokroju Verattiego

- ofensywny napastnik potrafiący minąć dwóch piłkarzy i popisać sie zagraniem ala Andreas "młodszy nie bede " Iniesta. Typ: Coutinho

-Mistrza Europy z Portugalii bym sprzedał, tak jak Mathieu i Turana (podobno za dobra kase)



Resztę absolutnie bym zostawił.

- Beka beką ale Paco jest idealnym zmiennikiem wg mnie

- Masherano absolutnie musi zostać. Dusza i serce do walki, wsparcie w szatni, rownież super piłkarz do rotacji!

- Optymistyczniej patrząc w razie przyjscia Verattiego i Coutinho, dla Rakiety nie ma miejsca. Jednak ja bym rotował pomocą, a taka konkurencja mysle by mu służyła.



No i ostatni punkt. Od przybytku głowa nie boli, czego dowodem jest skład RM. Dzis 11-stka jaka wyszla z Gijon i to jak grali... szacunek. ISCO za darmo probowalbym przekupić. Wtedy ten Coutinho niepotrzebny.



Troche jak gimb z fify to napisałem, ehh gdyby to było takie proste. Od 14 lat kibicuje i chce znow widziec Barce walczącą ze szczypta magii gry z pierwszej piłki.



A teraz dobrego meczu. VeB!

0

@KmN Ofensywny napastnik Andreas Iniesta? Tego jeszcze nie grali.

0

@Kettger kolejny ktory sie k**wa czepia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?