La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1037 Culés

konto usunięte

0

Buffon wczoraj też pokazał klasę. Ta seta Iniesty..bylem pewny że będzie gol. A jakby padł to by mogło wiele zmienić. Uwielbiam tego bramkarza, i jeśli Barca odpadnie to będę kibicowal Juve w LM i niech Buffon ZP dostanie. Bo jeśli Barca nie wygra w tym sezonie ani LM ani Ligi to o ZP dla Messiego bądź Neymara możemy zapomnieć. Wtedy w grze będzie Buffon, Lewy (zależy kto wygra LM), pewnie Kryska za medialnosc (jak on znowu wygra ZP to mnie szlag jasny trafi..), może Ramos.. Szkoda ze tak to się potoczyło. W 1 tydzień prawdopodobnie zaprzepascilismy cały sezon.

konto usunięte

0

@TheNekro94 Ronaldo w każdych liczbach jest daleko za wszystkimi i wątpię żeby w tym sezonie wygrał LM oraz LL, nic go nie broni, w tamtym sezonie na koncie posiadał bramki + LM|Euro wygrane, a w tym pusty portfel póki co.

0

@Socjopata Wątpisz, że w tym sezonie wygra LL? ;oo A kogo obstawiasz, że wygra? Deportivo Alaves ? ;oo

konto usunięte

0

@CarlitoBriganteFCB Chodziło mi o zagarnięcie dwóch tytułów w tym sezonie, a nie o jednym. :D

0

@Socjopata Aha, no to sorry :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?