- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1707 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1707 Culés
0
Biorąc pod uwagę że Neymar może zostać zawieszony na 3-4 mecze, Arda i Rafinha połamali to lepiej się skupić tylko na LM. Tam chociaż Lucho nie będzie musiał wystawiać Gomesa i Mathieu a też myśleć o zmianach aby oszczędzać na kolejne spotkania w lidze. A po części widać brak motywacji w meczach zd słabszymi. Nie widać tego głodu jak rok czy dwa lata temu. A w LM Barca umie mobilizować się.
1
@Indyczka Na ten czas strzelić bramkę w Turynie.
1
@Indyczka Że niby mamy odpuścić sobie mecz z Realem i Ligę?
0
@Indyczka Gadasz głupoty, Barca gra zawsze o wszystko. A co do Gomesa i Mathieu to fajnie, znalazłaś kozły ofiarne.
0
@Indyczka Ale nie można odpuścić El Clasico. Nie możemy się im podłożyć, za duża rywalizacja.
0
@dontripe Gomes i Mathieu nie są kozłami ofiarnymi. Wiadomo że na LM wystawia się once de gala a nie jedenastka z dwoma lub trzeba rezerowymi.