La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 926 Culés

0

Nie no ludzie ja myślałem na początku, że to tylko jakieś brednie z tym że Neymar nie zagra z Realem. A tu ja widzę rozdmuchane nagłośnione że hola hola. Za poklaskiwanie ? Nosz kuźwa. Czy to już nie jest przesada z tym szukaniem na siłę, żeby tylko ulubiona drużynka szefa ligi popychana wygrała mistrzostwo ?

Jeśli nie będzie tam Neymara to trzeba przyznać szczerze, że bedzie ciężko bo on ostatnio ma polot, potrafi z niczego coś wykrzesać. Musi tam zagrać

1

@FcBarcelończyk5 Raczej nie nastawiałbym się na to, że Neymara nie ukarzą. Teraz mają po prostu pretekst by dać mu to zawieszenie, brazylijczyk sam sobie zawinił. :P

0

@FcBarcelończyk5 Wszędzie spiski, Ancelotti również dostał dwa mecze kary za oklaskiwanie arbitra, nawet Wielki Kapitan Grzmot dostał trzy mecze, kiedy po czerwonej ironicznie gratulował sędziemu decyzji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?