La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1851 Culés

4

Thank you Undertaker!

0

@lucas/catalan Szkoda że po przegranym pojedynku odchodzi, po 20:0 powinien był zakończyć kariere.

1

@FcBforever221 Jego seria nigdy nie powinna być przerwana.

konto usunięte

0

@lucas/catalan Parodia że ktoś taki jak Romek go pokonał...

1

@PheNOmeN Edge, HBK, HHH, CM Punk nie dali mu rady, taki Romek go pokonuje, bullshit. Raz part timer go pokonał drugie człowiek zero charyzmy.

konto usunięte

0

@lucas/catalan Słaba reżyseria. Tylko tyle i aż tyle, TVP z TVN równie wiarygodne.

konto usunięte

0

@lucas/catalan Lesnar to jest pan wrestler że tak powiem. Streak zakończył i wtedy Taker powinien odejść. Jak sobie myślę o tym jakie zakończenie kariery miał Flair albo HBK i patrzę na tą WM to mi się robi aż smutno. Romek to takie przepuszowane drewno że to jest szok. Oby dziś publika na RAW dała mu popalić.

0

@PheNOmeN Dokładnie, bardzo smutno się zrobiło. Co z tego jak publika mu da popalić i tak Vince z tego nic sobie nie robi.

0

@LinekPark Jeżeli jest to dla Ciebie tylko reżyserka to zobacz to wersja hardcorowa wrestlingu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?