La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1407 Culés

0

Gdzie się podział stary Marco Huck?

0

@FCB NA ZAWSZE!  Głowacki wybił mu boks z głowy :).
A na poważnie to może wiek. Jedni walczą w dobrej formie do 40, a niektórzy wyraźnie obniżają loty tuż po 30. Dobrze, że przegrał, bo to straszny faularz. Sędziowie to tolerują, ale on w niemal każdej walce powinien mieć odejmowane punkty. Breidis lepszy boksersko. Huck atakował chaotycznie z doskoku, szerokimi sierpami i strasznie nadziewał się na lewe proste. Breidis ładnie pracował na nogach. Schodził w prawo, dalej od najgroźniejszej broni Hucka ( prawego cepa :) ). Dodatkowo od czasu do czasu mocno bił na tułów pod lewym łokciem Hucka. Nie dał się wciągnąć w bijatykę Hucka i zasłużenie wygrał. Kto wie może kiedyś zawalczy z Glowackim lub Włodarczykiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?