La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1021 Culés

43

Messi obraził haniebnie powietrze, powietrze brutalnie fauluje Cristiano. Messi dostał karę, a CR karnego..... przypadek ?

5

@Tomason Co do Messiego, to nie ma co wybielać. Według mnie źle się zachował. Wyraźnie kierował słowa do linniowego, a teraz się tłumaczy, że słowa rzucone w powietrze. Niepotrzebnie się zagotował. Kara może i zasłużona, ale cztery mecze za wysoka maksymalnie dwa meczs.

https://youtu.be/yQAU_qd6C0E

0

@dasouzar11 Dziwna sytuacja, ze az tak sie zagotowal. 92 min, Argentyna prowadzi 1:0, jest juz w sumie po meczu. Powinno sie tepic takie zachowanie, ale 4 mecze zawieszenia to jakis absurd. Widocznie, lepiej juz komus zlamac noge.

2

@Tomason Powietrze? Na filmie widać, że kieruje słowa w stronę sędziego a nie powietrze...

0

@Mathas Oj no spokój. Czytaj też inne komentarze tutaj a nie wybiórczo. Messi udzielił wywiadu że mówił w powietrze. Czuj sarkazm, a nie bądź taki spęty :)

0

@dasouzar11 Ręki po meczu też arbitrowi nie podał :-/

« Powrót do wszystkich komentarzy