- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1783 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
3
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
88 odpowiedzi
FabianekMrozek
2
Dobra wytłumaczcie mi, bo nie znam się na tenisie, jak to możliwe, że ruskich dopuszczono do... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Raphinha11
0
Słuchacie polskiego rapu? Czy może stronicie od tego? Ja np. jestem fanem Quebo, choć zaraz... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1783 Culés
6
https://scontent.fbud2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/17553958_769657119876739_7463561895341299573_n.jpg?oh=7eb3faf60e37392c387a8ec2eb0294c1&oe=599A5B43
Jakieś pomysły? :D
0
@majkowiec Juz była dyskusja na ten temat,niestety,nikt chyba nie wiedział,najblizej jest chyba Reina,ale czy w ogole taki piłkarz istnieje?
1
@majkowiec Mój kuzyn grający w FIFĘ 17 :)
0
@Kredon Reina grał z Bale?
1
@QAZ Nie grał.
0
@majkowiec Ależ żeś dał zagwozdkę
0
@majkowiec Mario Mandzukić??
1
@Publico Mandzukić nie grał z Messim
0
@QAZ może Thomas Vermalen
0
@majkowiec Argentyńczyk albo ktoś z Barcelony co grał w 5 ligach
0
@majkowiec A gdzie osiągnął najlepszą karierę?
0
@Publico On tez tego raczej nie wie,z resztą mi się wydaje,ze to fejk.
1
@Cvzx W 5 ligach grało tylko 2 piłkarzy i żaden z nich nie pasuje. Ta zagadka nie ma odpowiedzi :)
0
@TheMirrorBlack Właśnie też mi się tak wydaje
0
@Kredon O mamo ale pytanie
0
@majkowiec Wcale nie jest napisane, że chodzi o najwyższe klasy rozgrywkowe w tych krajach. Może tu jest jakiś haczyk
1
@Cvzx Nie jest napisane, że grał z Messim w oficjalnym meczu, mógł z nim grać w jakimś meczu charytatywnym tak jak z pozostałymi piłkarzami
0
@MarcuFCB Zapewne tak, ale to jest chyba najtrudniejsze pytanie na La Ramblii w historii
0
@TheMirrorBlack Nie musiał grać w najwyższych klasach rozgrywkowych, mogła to być niższa liga
0
@MarcuFCB Nie jest tez napisane czy wliczają się do tego mecze charytatywne itd.,wtedy byc moze taki piłkarz by się i znalazł.
0
@Publico Sam dumam już od poprzedniej dyskusji i nic mi nie przychodzi do głowy :/
0
@Cvzx Argentynczyk lub Barcy grał z Lewym jakiś ?
0
@MarcuFCB No mamo, co za pytanie, tutaj chyba nawet na to pytanie Ćwiąkała by nie odpowiedział
0
@Publico To jest jakas sciema to pytanie.
0
@Publico Równie dobrze z Messim mógł grac w reklamie :)
0
@samueleto ciekawe kto pierwszy rozwiąże
0
@Publico Myślałem może, że na transfermarkt da się jakoś chociaż zawęzić poszukiwania, ale jedyne co można pewne wpisać to wiek.
0
@Xsasss Nikt nie bedzie mógł spać w nocy. ;D
0
@KierownikLucas Tak samo z Costa mógł grać w jakiejś Bradze
0
@majkowiec Może ktoś kto zaczynał karierę z Messim w Newell's Old Boys
0
@misztalk Albo grał z nim w młodzieżowkach Barcy