La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1688 Culés

0

Argentyna to jest jakiś dramat, ten trener to nie wiem w co on się bawi, gość ma takich zawodników w Europie a powołuje jakieś placki z ligi argentyńskiej. Jak tak spojrzeć to przecież Argentyna mogłaby grać ustawieniem 1-3-1-2-1-3
Rulli
Otamendi-Lopez-Musacchio
Biglia
Pastore-Banega(O ile nie zrezygnował z występów w kadrze)
Messi/Dybala
Messi/Dybala-Aguero/Icardi/Higuain-Di Maria

Do tego na rezerwie jest jeszcze Lamela, Rojo, Gomez, Gaitan, Vietto, Rodriguez, Lanzini, Cabral, Perotti, Piatti, Pereyra, można wymienić jeszcze kilku zawodników...

5

@heniek168 przeciez w meczu z Chile wyszla niemal once de gala:

Argentyna: Romero - Mercado, Rojo, Otamendi, Mas - Mascherano, Biglia - Messi, Aguero, Di María - Higuain.

Jedyny zawodnik mniej znany to Emanuel Mas - piłkarz Trabzonu.

W meczu z Boliwia Bauza nie mogl skorzystac z Igly, Messiego, Mascherano, Mercado - wiec stad te roszady.

Banega nie zrezgynowal - gral z Boliwia przecież

8

@heniek168 Biglia to niesamowite drewno, ani warunków fizycznych, ani rozegrania, ani szybkości. Pastore nic nie gra w klubie, nie rozumiem dlaczego miałby grać w reprze, Dybala kontuzjowany był, Icardi ma kredki w głowie, Lamela jest kontuzjowany, Vietto to nie jest poziom reprezentacji, Z tych których wymieniłeś wziąłbym Lanziniego, Piattiego, Perrotiego i może Gaitana.

0

@heniek168 Tam trzeba przede wszystkim trenera który to wszystko ogarnie i poustawia. Może w przypadku braku awansu na mundial coś tam ruszy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?