La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2622 Culés

23

Łapcie skrót jakby ktoś nie oglądał:

- Większość akcji to zrobił dzisiaj Turbo Grosik.
- Peszko, zmiana czysto taktyczna.
- Nie fauluj, nie fauluj!
- W Anderlechcie by to weszło.
- Dawaj dawaj Teo wstawaj!
- Jeden z Ukraińców leży na murawie.
- Truskawka na torcie!
- Miód malina!
- W Anderlechcie by to weszło, w Podgoricy nie
- On gra w Championship, drugiej lidze angielskiej. A dokładniej w lidze hiszpańskiej
- Brakuje piłek crossowych.
- Wypieszczona piłka, od słupka, dziękuje, trochę loba, klasa światowa.
- Truskawka na torcie.
- Potrzebujemy natychmiast świeżej krwi.
- Jak to się mówi strzelił z palców.
- Poczkej, poczkej
- Popycha tam trener asystent Milika.
- Takie przerwy powodują, że to spotkanie będzie trwało 95 minut, nawet 6.
- Przejście Kamila Glika do Monaco dało mu dodatkowe 23% do jakości gry.
- Ostatnia laga na chaos!
- Rehabilitacja za tę sytuację sprzed straty gola. A podanie Zielińskiego genialne.
- Wiatr jest, jest i żagiel.
- A co to moja wina?.
H.: Pamiętam Vucinicia z Milanu.
B.: Z Juventusu, nei z Milanu.
H.: Faktycznie, z Juventusu, nie z Romy.

0

@Pawelec7 Ładnie to tak kopiować czyjś komentarz?

0

@VEB931 Z Facebooka to wziął tak samo jak kolega niżej który zebrał polecenia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?