- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1640 Culés
Gorące dyskusje
BojanKriKicz
35
@Karol145 Xd tyle co do tego komentarza
96 odpowiedzi
kodi77
61
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1640 Culés
4
Jaki skład widzielibyście oczami wyobraźni w następnym sezonie? Ja taki:
ter Stegen, (Cillessen)
Fabinho, (Vidal)
Pique, (Mascherano)
Umtiti, (Marlon)
Alba, (Digne)
Busquets, (Rafinha)
Thiago, (Iniesta)
Veratti, (Rakitić)
Messi, (Denis)
Neymar, (Roberto)- wiem, że nie ta pozycja, ale chodzi o to, że ogólnie, jako zmiennik
Suarez, (Alcacer)
1
@BlAugrAnAPolAnd Przede wszystkim nie mamy takich pieniędzy na zawodników w tym okienku. Pamiętamy, że Portugalski ,, Xavi" był kupiony za pieniądze z tego okienka. :)
3
@BlAugrAnAPolAnd Fabinho to teraz bardziej DM i jeszcze do tego grał w RM (1 mecz w pierwszym zespole ,kilkanaście w Castilii)
0
@FCBMati10 Na Thiago z Verrattim to nie ale na jednego można nazbierać
0
@QAZ Na jednego może tak.
1
@BlAugrAnAPolAnd Rafinha na dm...
Roberto, urodzony pomocnik, na skrzydle...
DM co się zowie, słaby na bok obrony ląduje na.. boku obrony(Fabinho)!
Wyłącz Fifę, ok? :)
Realnie patrząc, czyli tanie i wartościowe wzmocnienia, formacja 3-4-3:
Bramka: MATS, Jasper, Masip
Obrona: Pique, Umtiti, Digne, Marlon, Mere lub Masche(jak zostanie), Montoya
Pomoc:
Wahadła: Alba, Rafinha, Vidal, Roberto
Defensywni: Busquets, Rakitic
Ofensywni: Thiago, Messi
Na poczekaniu iniesta, ale w roli Xaviego z 14/15.
Atak:
Na szpicy: Suarez, Paco
Boki: Neymar, Denis, Munir, O. Dembele
Na Dembele powinno starczyć z Ardy. Gomes out, witamy Thiago, lub innego nowego.
Za Masche i Mathieu starczy na Mere, czy innego młodego i obiecującego, ale nie gwiazdora, jakim jest już Lemos, a nawet zostanie.
Montoya to tani, a jakościowy zakup, potwierdził w meczu z nami, że się nadaje, a z prawej przy 3 by zagrał.