La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1734 Culés

1

Juventus chciał Messiego

"Przed meczem Barcelona-Juventus o Puchar Gampera w 2005 r., Fabio Capello widział już wcześniej Leo Messiego. My jeszcze go nie znaliśmy. Powiedział nam, że kiedyś stanie się jednym z najlepszych graczy na świecie. Mówił, że powinniśmy poczekać na jego piłkarską eksplozję i kupić go, nawet jeśli koszt operacji byłby wyższy, niż pierwotnie zakładano. Liga włoska była w tamtym czasie dużo silniejsza niż dzisiaj. Gdyby Juventus pozostał wtedy w Serie A i kupił Messiego, to wygralibyśmy Ligę Mistrzów. Nie mam żadnych wątpliwości. Prawdopodobnie Messi nie zdobyłby w Juventusie tak wielu trofeów, jak to się stało w Barcelonie. Natomiast indywidualnie zgarnąłby tę samą ilość nagród." - Mauro Camoranesi, były piłkarz Juventusu

[Goal Italia]

0

@VamosGirl Wiadomo, że była taka historia. Po tym meczu o Puchar Gampera, Juve chciało wypożyczyć Leo, ale zarząd Barcy się nie zgodził

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?