La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1284 Culés

0

W przypadku odrzucenia kandydatury Sampaoliego to opcja z Koemanem nie wydaje się taka tragiczna.

edit: W sumie to i nawet kandydatura Tuchela wygląda w miarę. Jak miałby przyjść to najlepiej z Dembele.

0

@Homeopata8989 Ja tam wybór mam gdzieś, może być nawet Smuda. Tylko że ja nie zwalniam jak większość tutaj tylko oceniam po sezonie. Dla mnie każdy trener przychodzi jako zagadka, żeby wdrożyć coś nowego.

PS
Mi starczy nawet jeden tytuł na sezon, ja nie jestem jakimś kibicem sukcesu, po prostu chce żeby Barca wygrywała cokolwiek w sezonie nawet CdR.

0

@Homeopata8989 Prawdopodobieństwo, że w przyszłym sezonie Barce obejmie "obcy" trener jest bliskie zeru. Bardzo bym chciała Tuchela, ale to raczej niemożliwe. Przyjdzie ktoś z "DNA" i patrząc na ostatnich trenerów oraz ich wyniki, to jest to chyba najlepsza droga.

0

@Rewolucja123 Ja powiem więcej... Mnie by wystarczył chociaż jeden puchar na sezon byleby Barca grała cały czas ładną dla oka piłkę. A nie, że ja muszę oglądać 70 minut agonii z takim Betisem żeby dopiero po stracie gola ta drużyna zaczynała cokolwiek grać... a potem na sam koniec i tak jest ograbiana przez sędziów Hiszpańskich ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?