La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1688 Culés

0

Cześć wszystkim, kiedyś wpadło mi w ucho, ze Eleven chce wykupić mecze ligi mistrzów. Słyszał ktoś coś o tym, czy to zwykła ściema ? Czy myślicie, że jest taka szansa ?

konto usunięte

0

@Luki 10 Możliwe, bowiem Eleven ma kasę i chce dominować na rynku lig piłkarskich, nc+ wyrósł silny konkurent, może to i dobrze, bo nie wezmą na wyłączność, tylko zostaną zobowiązani do odsprzedania sublicencji TVP lub Polsatowi co oznacza korzyści dla większości, bowiem kanały TVP i Polsatu są ogólnodostępne i w LM będzie w naziemnej

0

@Protolinho Co najlepsze Eleven było kiedyś pośrednikiem i to oni załatwiali/sprzedawali C+ prawa do np ligi hiszpańskiej a teraz wyczuli że można samemu zrobić biznes i kupili ligę włoską i francuską bo ta dla C+ w Polsce była nieopłacalna. Prawa do La Ligi w Polsce nabył beIN ale, że nie ma zaplecza/bazy w Polsce więc udostępnił prawa Elevenowi.
Mnie ciekawi sytuacja, która miała miejsce przy przetargu na prawa do rodzimej kopanej. C+ żeby utrzymać te prawa musiał nawiązać współpracę z Eurosportem jak nam wszystkim wiadomo lecz nie wiadomo kto był tym drugim podobno "potężnym" rywalem. Ja stawiałbym, że to również był beIN...
Ligę Angielską udało się utrzymać C+ ale też sporo przepłacili.
Coś mi się wydaje, że już niedługo beIN wejdzie do Polski i wykosi wszystko co się da. Zaczynając od pucharów a na rodzimej kopanej kończąc. I dobrze bo może w końcu będzie tv typowo sportowa... bo ja teraz żeby mieć sport muszę to kupić opakowane w gówienka C+, których nie potrzebuję i płacę przez to więcej.

Zobaczymy jak to będzie ale najbliższe lata mogą być ciekawe jeżeli chodzi o tv w PL.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?