- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1688 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
106
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
28 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1688 Culés
0
Cześć wszystkim, kiedyś wpadło mi w ucho, ze Eleven chce wykupić mecze ligi mistrzów. Słyszał ktoś coś o tym, czy to zwykła ściema ? Czy myślicie, że jest taka szansa ?
0
@Luki 10 Możliwe, bowiem Eleven ma kasę i chce dominować na rynku lig piłkarskich, nc+ wyrósł silny konkurent, może to i dobrze, bo nie wezmą na wyłączność, tylko zostaną zobowiązani do odsprzedania sublicencji TVP lub Polsatowi co oznacza korzyści dla większości, bowiem kanały TVP i Polsatu są ogólnodostępne i w LM będzie w naziemnej
0
@Protolinho Co najlepsze Eleven było kiedyś pośrednikiem i to oni załatwiali/sprzedawali C+ prawa do np ligi hiszpańskiej a teraz wyczuli że można samemu zrobić biznes i kupili ligę włoską i francuską bo ta dla C+ w Polsce była nieopłacalna. Prawa do La Ligi w Polsce nabył beIN ale, że nie ma zaplecza/bazy w Polsce więc udostępnił prawa Elevenowi.
Mnie ciekawi sytuacja, która miała miejsce przy przetargu na prawa do rodzimej kopanej. C+ żeby utrzymać te prawa musiał nawiązać współpracę z Eurosportem jak nam wszystkim wiadomo lecz nie wiadomo kto był tym drugim podobno "potężnym" rywalem. Ja stawiałbym, że to również był beIN...
Ligę Angielską udało się utrzymać C+ ale też sporo przepłacili.
Coś mi się wydaje, że już niedługo beIN wejdzie do Polski i wykosi wszystko co się da. Zaczynając od pucharów a na rodzimej kopanej kończąc. I dobrze bo może w końcu będzie tv typowo sportowa... bo ja teraz żeby mieć sport muszę to kupić opakowane w gówienka C+, których nie potrzebuję i płacę przez to więcej.
Zobaczymy jak to będzie ale najbliższe lata mogą być ciekawe jeżeli chodzi o tv w PL.