La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1681 Culés

12

Madryt zdziwiony sędziowaniem ? Ciekawe co myśleli jak im sędzia w finale LM uznał gola Ramosa, który był na spalonym i golem dał nadzieję na triumf.
Hipokryzja...
Coś pięknego jak boli tyłek wszystkich ! I niech boli bo to co zrobili nasi bordowo niebiescy chłopcy przejdzie do historii europejskiej piłki klubowej !

Wiadomo najbardziej wkurzają głosy białych fanów ale głosy kibiców "średniaków" którzy pałętają się po LE (i dobrze wiecie o jaki klub z jakim trenerem chodzi ;D) mnie po prostu śmieszą :)

A od siebie ? Barco jesteś wielka ! Przepraszam, że zwątpiłem ! Tak jak wielu nie sądziłem, że jesteśmy zdolni do takich remontad. Szczególnie jak miało się na uwadze raz jeden pojedynek w LM z Atletico gdzie też wynik nie dawał nam awansu a Busi w bodaj ~85 minucie zamiast zapieprzać po piłkę, która wyszła na aut to sobie po nią spokojnie na luzie szedł...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?