La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1760 Culés

1

Chyba było już wszystko powiedziana na temat wczorajszego meczu ;) No, ale trzeba pogratulować chłopcom wczorajszej gry no i awansu.. Dwumecz dzielił się na bardzo słaby mecz w Paryżu gdzie znakomicie zaprezentowali się gospodarze no i genialny mecz Barcy na Camp Nou[w końcu CN cudowne miejsce na którym jest wszystko możliwe] gdzie PSG zagrało po prostu słabo .. Bardzo dużo osób nie dawało szans z awans, strzelenie goli i itd[nawet wieloletni fanatycy] .. To ich zdanie ale jeżeli jest się kibicem FCB to trzeba wierzyć do końca nawet jeżeli UEFA daje 0% szans na awans. Wczoraj wygraliśmy 6-1 w dwumeczu [6-5] i awansowaliśmy dokonaliśmy czegoś niezwykłego co przejdzie do historii.. Teraz możemy w lidze przegrać z drużyną z końca tabeli.. i to jest własnie futbol, który jest nieprzekonywalny i piękny i za to go kochamy !

konto usunięte

0

@VamosGirl Bayern w 1999 roku coś o tym wie.....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?