La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1477 Culés

2

Attention please!

Oficjalnie zakładam partię KWAZI (Kibice wierzący akceptujący zdanie innych), czyli tych którzy zdają sobie sprawę że sznase są minimalne, jednak mają nadzieje że da się awansować, do tego twierdzący że jak ktoś nie wierzy to po prostu ma do tego argumenty- przyłączam się- Kacper1432

Druga partia VEB- kibice którzy wierza w wygraną, a jak ktoś nie wierzy to nie jest kibicem Barcy i w ogóle nie powinnien się tak nazywać, myslę że użytkownik- chorhe12 prowadziłby tą grupę

Trzecia Partia NMPCOITPAWSNZNP (Nie ma po co oglądać i tak przegrają a wy się nie znacie na piłce ) partia która nie wierzy w awans, myśli że i tak przegrają, bardzo silna grupa na któej czele może stać ten słynny i uznany ekspert piłkarki dla którego isteniej tylko jego zdanie a inne nie istnieją- Dissblaster, a na jego prawą ręke idealnie nadaje się użytkownik o nazwie Lisek

Partia czwarta JMTWP których nazwa nawiązuje do słynnego tekst pana Stonogi, w tej parti macie w**** na to wszystko i wolicie pooglądać jutro Idola

Możecie sie przyłączać, bez spiny prosze ;)

konto usunięte

0

@Kacper1432 Nie zgodzę się z założeniami partii III, ponieważ brak awansu (i wiary w niego) nie jest równoznaczny z przegranym meczem, jest szansa na dobry mecz :D

1

@Katalonka1900 Możesz do niej dołączyć i wprowadzić reforme ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?