La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2002 Culés

konto usunięte

6

Często irytuje mnie Neymar. Potrafi zagrać świetne spotkanie by potem znowu irytować swoją grą. Od gali ZP w 2015 roku nie wszedł już na światowy poziom. Trochę czasu jednak już minęło od tego..

1

@Stig Nie wszedł na światowy poziom? Może on jest przereklamowany co?
Na boisku daje nam najwięcej(raz Messi raz on) ale według Ciebie nie jest nawet w top6 skrzydłowych na świecie(nie wszedł na światowy poziom). Mógłby popracować nad wykończeniem czy pyskówkami ale to obecnie Najlepszy skrzydłowy na świecie.

0

@Stig Jak ogladam Barcelone to mimo, że nie lubię Neymara, to muszę przyznać, że gra naprawdę dobrze. I jednym mi imponuje. Z całej waszej ofensywnej trójki on najbardziej sumiennie spełnia swoje zadania defensywne. Naprawdę szacun za to, że prawie zawsze wraca do obrony jak jest to koniecznie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?