La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1634 Culés

0

Chlopaki poki co to jeszcze wygladaja ,procz Neya,jakby bali sie swoich podan.,jakby nie wierzyli ze nie straca.Tak to dzis przez chwile wygladalo,moze dluzej niz chwile.Wiadomo,ze kolejne dwa mecze przed LM trzeba wygrac,ale na PSG jak zepniemy sie to tylko my mozemy dokonac remontady

0

@Kibic1985 Dla mnie to pewniakiem jest Luca Digne, bardzo lubię kiedy gra, jest strasznym walczakiem i nie brak mu odwagi, co do Reszty, nie dziw się po Meczu z PSG ich magia się poniekąd się skończyła,muszą się przestawić zmienić styl, grać ostro tak jak dzisiaj Neymar, zwyczajnie pokazać jaja w tym ciężkim momencie, takich klubów jak Barcelona niestety już trochę się narobiło przez ostatnie lata, z jedną małą różnica, Barcelona ma najlepszy możliwy atak na świecie. Jeżeli pomocnicy zaczną grać, będzie jasne że nie będzie na nich bata, ale niestety trzeba czekać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?