La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

24

Ja nie wiem jak Wy mozecie w ogole wierzyć w te brednie co gazety wypisują, że Leo chce kogos z klubu wywalić, że rządzi bardziej niz trener, ze chce takiego a nie innego trenera, ze nie ma feelingu z Lucho, ze jest zmeczony grą w Barcelonie, ze chce wrócić do Argentyny za rok.... Ludzie jeszcze się nie nauczyliscie jakie to brednie te gazety wypisują ? Zobaczcie ze zawsze takie cos pojawia sie tylko i wyłącznie wtedy kiedy Barca ma jakis lekki kryzys, kiedy przegrywaja, kiedy zle grają. Kiedy wszystko jest OK to nawet słowa nie ma o czyms takim. Ile to juz razy według gazet Messi rządził szatnia, ile razy mial konflikt z LE i odchodził do City czy PSG ? Ile to razy sam ustawial sklad i taktyke drużyny ? Przecież to wszystko to tylko i wylacznie brednie wypisywane zeby gazeta sie lepiej sprzedawala lub zeby klikniecia w artykul sie zgadzaly. Naprawde po tylu bredniach pisanych wczesniej na temat Leo ktos jest w stanie jeszcze w cos takiego wierzyć ?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?