- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1298 Culés
Gorące dyskusje
Faro
4
W Irlandii zamieszkihttps://x.com/i/status/2064618664423305538
26 odpowiedzi
Borneo
1
Może być tak że nie będzie Bernardo Rushforda i i Alvareza
18 odpowiedzi
Luciano99
55
Jeśli grubas jest mądry, to powinien powiedzieć w tym momencie:- Sory Julian, ale nas tu dymać... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1298 Culés
0
Chciałbym poznać wasze opinie na temat ZP. Tak wiem, że jest dopiero luty, ale nie oszukujmy się ZP mimo, iż w teorii przyznawana jest za rok kalendarzowy to tak naprawdę decyduje sezon od początku do końca.
Spotkałem się z kilkoma wypowiedziami ludzi tutaj którzy twierdzą, że jeżeli Leo odpadnie z LM już w 1/8 to nie ma szans na zdobycie ZP. Serio ktoś też tak uważa ? Przecież to śmieszne. Naprawdę ktoś myśli, że w ogólnym rozrachunku będzie miało znaczenie to, że Leo odpadł w 1/8, a CR w 1/4 czy 1/2 ? :D Liczy się zwycięzca i strzelec dużej ilości bramek, a nie to, że ktoś zaszedł poziom dalej od drugiego zawodnika....
Zadecydują trofea, to wiadomo, ale trofea poparte statystykami. W tym momencie Leo ma lepsze statystyki niż Ronaldo, 10 bramek w LM, 19 w La Liga oraz kilka w innych klubowych rozgrywkach i jeżeli chodzi o poziom indywidualny szczególnie biorąc pod uwagę czas od początku sezonu do teraz to Messi miażdży Ronaldo. Jak wiadomo Barca ma duże szanse na zdobycie CDR, a Real na triumf w La Liga. Powiedzmy, że Leo z Barcą zgarnia CDR, a Cris La Ligę. Biorąc pod uwagę same statystyki i te 2 puchary to jasne, że wygrywa Leo i taki powinien być wynik głosowania, natomiast szalę zwycięstwa może przeważyć LM. Jeżeli Real wygrałby LM i La Ligę, Ronaldo podreperowałby trochę dorobek strzelecki w LM to raczej ZP powędruje do niego, ale mając Ronaldo z La Ligą i Messiego z CDR, który ma lepsze liczby niż CR to podejrzewam, że ZP spokojnie może powędrować w ręce Leo i naprawdę mówię Wam, że nie będzie miało większego znaczenia, że jeden odpadł w 1/8 LM, a drugi w 1/2. Duże znaczenie może mieć też ewentualny Superpuchar Hiszpanii między Barcą i Realem w sierpniu, ale ludzie na Boga nie gadajcie takich bzdur, że jeżeli Leo pożegna się 8 marca z LM to nie ma szans na ZP bo to śmieszne i żałosne zarazem. Rozumiem w tamtym sezonie ZP oparta była w większości na zdobytych pucharach, ale pamiętajmy, że CR wygrał Euro i LM dwa najbardziej prestiżowe puchary w tamtym roku, a dodatkowo miał w LM genialne liczby i to jest co innego niż porównanie zdobycia CDR do La Ligi i kto kiedy odpadł w LM.
Podsumowując: Leo zdobywając z Barcą CDR i mając najlepsze statystyki vs CR z La Ligą = wygra Leo.
Leo zdobywając z Barcą CDR i mając najlepsze statystyki vs CR z La Liga i z LM = wygra CR i tyle w tym temacie.
5
@bixmix a co to kuźwa za różnica kto dostanie
0
@bixmix Ledwo przyznali jedna ZP a ty juz patrzysz kto wygra kolejna? Gdybac mozna, ale jest za duzo zmiennych. Nie wiem czemu nie uwzgledniasz Suareza.
0
@adisont92 W co ty wierzysz ? Rok temu miał genialny sezon i nawet nie był drugi to teraz ma być lepszy niż Leo ? Zobaczy co wyprawia Messi, a już można powiedzieć połowa sezonu. Nie wiem co musiałby zrobić Luis, żeby zdobyć tą nagrodę. CA z Urugwajem La Liga z Barcą i Zloty But + brak Euro dla CR - wtedy mógłby dostać Luisito biorąc pod uwagę zeszły sezon.
0
@bixmix Dlatego mowie, ze na tym etapie to jest smieszne, gdybanie kto dostanie ZP za 10 miesiecy. Suarez moze odpalic, Messi moze zgasnac itd. Po dwumeczu z ATM, obstawiales, ze moze byc ciezszy dwumecz niz ten z ATM? Przychodzi PSG i pokazuje srodkowy palec wszelkim znawcom i bukmacherom.
1
@bixmix Jeśli Leo pożegna się z LM 8 marca to nie ma szans na ZP:)
0
@Gaucho No właśnie takiego czegoś nie jestem w stanie zrozumieć :)
0
@bixmix W gorącej wodzie jesteś kąpany jeśli gadasz o ZP w lutym.
0
@bixmix ale weź pomyśl, jakie w sumie to już ma znaczenie? chodzi o to czy dostanie Messi czy CR7, ale to niczego nie zmieni. obaj już mają już bliżej niż dalej do końca karier, dla niektórych jeden już zostanie najlepszy w historii, dla innych ten drugi.
0
@bixmix Czegoś takiego jeszcze chyba nie było, żeby pod koniec lutego analizować kto zgarnie ZP za kolejny rok. Nice.
0
@bixmix Nie rozumiem jak można mówić, że ktoś jest lepszy bo strzelił więcej bramek. Jeżeli obaj strzelają sporo to nie ma to aż tak dużego znaczenia, bo liczy się całokształt - bramki, tworzenie sytuacji, asysty no i wyniki drużyny (choć czasem mogą bardzo mylić co do wyboru najlepszego piłkarza - przykład z ostatniego roku).
Dziwne jest to, że teraz fani Barcy mówią, że Leo jest lepszy, bo ma więcej bramek. A jak Ronaldo miał więcej to znaczy, że był lepszy? Nie.
Poza tym nikt nie powiedział, że jeśli ZP nie powędruje do Messiego, to zdobędzie ją Ronaldo. Równie dobrze może ją zdobyć Bale (jeżeli Real wygrałby LM) lub ktoś inny.
Na tym etapie sezonu jeszcze nic nie wiadomo.