La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1226 Culés

0

Ostatnio naszła mnie taka refleksja na temat Lucho w Barçy. Hejtów nie ma końca i zwolniony wg. Ła Rambli już jest ale może nie wyrażanym się o nim w tak ostrych słowach. Gwizdy na stadionie skierowane do swojego klubu to specjalność fioletowych i niech tak zostanie. Pamiętamy co ten człowiek zdobył z Barceloną i oczywiście jak krytyka jest zasadna tak sposób w jaki się to odbywa już nie. Lucho popełnił wiele błędów jak np. mówienie o roszadach i pomijanie Roberto, a teraz to się odbija na jego formie. Krytykujmy, oceniajmy, bo w końcu to my jesteśmy kibicami i to jest naszą rolą ale niech te wypowiedzi będą jakieś konstruktywne a nie napisze coś złego żeby napisać. Czasami jak czytam Ła Ramble to krew mnie zalewa ze ludzie takie rzeczy wypisują

1

@Lukipaziu Nie no pewnie, jest spoko. Nic sie nie dzieje. Prawda jest taka, ze Lucho daje dupy od roku i wszyszcy byli zaslepieni przez wygrana w La Lidze. Szanuje go za to, ze ogarnal balagan po poprzednikach, ale to co teraz robi to po prostu sie w glowie nie miesci. Sorry, ale jego koniec juz w Barcelonie nadszedl. I powiem tak samo jak wygramy LL + PK.

0

@adisont92 Ale ja napisałem ze krytyka jest uzasadniona tylko sposób w jaki jest upubliczniania jest nietaktowny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?