La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1418 Culés

4

Strasznie nie lubię tekstów typu: "Drużyna musi odpowiedzieć", "Dzisiaj Barca musi przemówić". Przecież to inny przeciwnik, zupełnie inna klasa przeciwnika i zupełnie inne rozgrywki. Oczywiste jest to, że po porażce chce się wyjść na boisko i wygrać ale do tego i tak powinna mobilizować ich sytuacja w lidze.
A co ma mecz z PSG do dzisiejszego? Pod tym względem rozumiem Lucho i jego zachowanie na konferencji. Nie chodzi o to żeby się czepiać ale zwyczajnie nie rozumiem tego co się dzieje w głowach niektórych. A jeszcze jak widzę teksty typu "zapłacą rachunek" to ręce opadają. To jest kolejny mecz w lidze, który trzeba po prostu wygrać. A na reakcję drużyny należy czekać w meczu z PSG bo nikt nie chce powtórki z poprzedniego meczu. VeB!!!

0

@prokofiew tekst w stylu fioletowej, mecz z ogórkiem a pełen chwały

0

@prokofiew aha czyli jak będą grać słabo(niezmiennie jak w ostatnich meczach) przez 3 tygodnie w LL to raptem w LM z PSG zagrają świetnie, na wysokim poziomie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?