- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1245 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
21 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1245 Culés
0
Wyobrażacie sobie, że nasz zarząd daję pełną kontrolę nad składem i transferami Jorge Sampaoliemu? Przykładowo pierwszy tydzień pracy Jorge u nas, podchodzi sobie do takiego Ivana i mówi "Hola, nie jesteś dla mnie pierwszoplanową postacią, lepiej poszukaj innego klubu", albo stawia na formację z 3 obrońcami i przy okazji rezygnuje z Neymara.
Pamiętamy, jak się skończyło sadzanie największych gwiazd u Luisa Enrique. Fochy, słaba dyspozycja, a należy pamiętać, że Jorge ma cojones, więc u niego takie rotacje mogłyby być na porządku dziennym.
0
@Homeopata8989 Pelnej kontroli nad skladem i transferami nie mial nawet Guardiola.
5
@Homeopata8989 Dla niektórych piłkarzy szokiem mogło by być też to, że ktoś kazałby im zapieprzać po boisku
0
@fcbcampeones0809 Dlatego może być problem z przyjściem Jorge na Camp Nou. On ma pełną władzę w Sevilli(sytuacja z Grześkiem).
1
@Homeopata8989 No i kogoś takiego właśnie potrzebujemy. Kogoś kto jeśli będzie trzeba posadzi nawet Neymara na ławce, gdy ten nie będzie dawał odpowiedniej jakości dla drużyny.
3
@KamQiX Niestety, ale Neymar nie ma pokory jak Iniesta. Posadź go na ławce, to za sezon przejdzie do City.
0
@Homeopata8989 Jesli Barca chce miec druzyne na miare najlepszego klubu i myslec przyszlosciowo to musi mu dac wola reke przynajmniej co do zarzadzania druzyna.
1
@Homeopata8989 Poza tym Neymar to pupil Bartomeusza. ;)
0
@Homeopata8989 Jeżeli miałyby wystąpić tak drastyczne zmiany w składzie, drużynie, a wniosłoby to świeżość w grze, to nie miałbym nic przeciwko temu. :]
0
@Homeopata8989 To Droga wolna jak będzie focha strzelał że raz czy drugi nie zagra, dobro klubu najważniejsze a nie pojedynczy piłkarz, moze Arda tez by chciał pograć a jak więcej będzie dawał siebie niż Neymar, to wybór jest prosty
0
@Homeopata8989 Po pierwsze Sampaoli nie jest trenerem Barcy i szanse ze nim zostanie to jakieś 30%, a po drugie żaden trener nie dostanie pełniej kontroli nad składem i transferami