La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1204 Culés

2

Od jakiegoś czasu przyglądam się grze Casemiro i do jest potwór, chciałbym w Barcelonie kogoś takiego kto się nie patyczkuje, Busi jest słaby fizycznie i ostatnio kompletnie bez formy

0

@ArterkHD Moim marzeniem byłby Kante,szkoda,ze nie powalczylismy o niego.

konto usunięte

6

@ArterkHD taa potwór który ma problem z celnym podaniem. Niektórzy widzę dalej nie rozumieją co musi mieć DM w Barcy.

konto usunięte

17

@MarioVeB! masz rację. nie umie podać, co więcej, nie umie strzelić, nie umie odebrać piłki, nie umie w sumie nic. do tego jest wolny i słaby fizycznie. do niczego .

konto usunięte

3

@vincent_vega Widać czytać nie potrafisz i lubisz historyjki sobie dopowiadać. nie dziwi mnie to wcale^^

1

@Kredon I co on by tutaj robil? Widziales od czego on jest w Chelsea? I, co najwazniejsze, w jakim ustawieniu tam gra?

konto usunięte

1

@fcbcampeones0809 To jest najgorsze ,że niektórzy rzucają nazwiskami a nie patrzą na to jacy gracze są preferowani do stylu Barcy i co taki gracz musi posiadać.
Zawodników dobiera się do taktyki a nie odwrotnie. Czasami da się wywnioskować ,że niektórzy nakupili by bóg wie jakich graczy a potem traner ma dobierać do nich taktyke nawet jak nie pasują do jego wizji drużyny.

0

@MarioVeB! Dokładnie.
Busi jest idealny, nie ma takiego drugiego.
Kwestia formy to już inna sprawa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?