La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 675 Culés

0

Witam wszystkich, ostatnio rzadko się udzielam, ale po tym co wczoraj zobaczyłem to muszę dodać swoje trzy grosze.
1. Trzeba przyznać, że jak Barca przegrywa to z solidnym pie........iem, po 07 zgłoś się największa klapa
2. Moje przypuszczenia odnośnie pana S. Roberto w pełni się sprawdziły, nadaje się on na obrońce jak gęś do balutu
3. O podejściu zawodników do wczorajszego meczu poza Neyem i Matsem - reszta niech będzie milczeniem
4. Pan trener nawet jeśli nie ma pomysłu to powinien sprawić, że zawodnicy będą zap.....lać a tu ................... Może zawodnicy chcą w ten sposób zwolnić trenera?
5. Z zawodnikami jakich obecnie posiadamy a zwłaszcza z ich formą trzeba odejść od tzw DNA Barcy strasznie nie lubię tego określenia i próbować zmienić system gry, ale do tego jest potrzebny trener z zewnątrz, a znając nasz zarząd to kolejnym trenejro będzie pan asystent LE
6. Czas na transfery zawodników z światowej czołówki zwłaszcza do pomocy, jeśli na takiego Verrattiego trzeba wyłożyć 70-80 mln to niestety trzeba tak zrobić bo obecna szkółka niestety nie sprosta
wymaganiom europejskie piłki na najwyższym poziomie. Tak na szybko to na tyle. Pozdrawiam.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?