La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1563 Culés

0

Jestem ciekawy jak bardzo źle zagraliśmy my i jak dobrze zagrało PSG. Ciekawe czy nasza drużyna z 14/15 rozniosłaby ich tak jak oni nas. Z sezonu na sezon nasza gra pod wodzami Lucho wygląda coraz gorzej. Dalibyście jeszcze jedną szansę dla Enrique (bo umówmy się, ten sezon z góry można już zaliczyć do nie specjalnie udanego, jak wygramy CDR nie będzie jeszcze tak źle, ale ta deklasacja w LM dużo mówi o naszym zespole)? Jeżeli Lucho chciałby jeszcze jeden sezon z nami pociągnąć, ja bym go zostawił. To by oznaczało, że ma jeszcze pomysł na ten zespół, a już nie raz nam udowodnił, że potrafi z nim zdziałać bardzo dużo. Z kolei w przypadku rezygnacji z dalszego trenowania Barcy, kogo byście widzieli w jego miejsce? Na koniec jeszcze napiszę, że oczywiście wszystko się może stać i nadal mamy teoretyczne szanse nawet na tryplet, ale piszę to zakładając, że zdobyliśmy CDR, lub nic.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?