La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1168 Culés

1

Szczęki dalej szukam. Nie spodziewałem się tak fatalnej gry Barcelony. Po meczu z gigantem Deportivo Alaves myśleli że tu znów się gładko przejadą, a tymczasem to Paryski Walec rozjechał moją dzisiejszą Walentynkę. Byłem zawiedziony brakiem chęci naszych piłkarzy, no wiadomo oprócz Neymara. Gdyby każdy pokazał takie chęci jak on to na pewno takiego pogromu by nie było. Można gdybać ale gdyby Rakitić był odrazu na boisku to może on by jakoś lepiej łączył tę grę między obroną, pomocą, a atakiem. A tak to sami widzieliście, przy kontrach, MNÓSTWO, po prostu OGROM WOLNEJ PRZESTRZENI, to aż raziło w oczy. Dwa, gdzie był pressing i walka ? Był ale nie kurde u nas. Był we krwi Paryżan. I naprawdę jest to smutne, że u nas nawet po utracie 3 bramki nie było widać jakiegoś takiego prawdziwego zaangażowania, takiego przestawienia w mózgu 'nosz kuźwa co to ma być, czas się wziąć do roboty' i analogicznie do tego cytatu przypomina mi się jak Meunier przebiega na sprincie obok truchtającego Iniesty nic sobie nie robiący, przebiega prawie pół boiska bo te pół boiska było PUSTE. No ludzie, coś tu jest nie halo. Barcelonie należą się bęcki w szatni od Enrique. Oby ich jakoś zmotywował.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?