La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1463 Culés

2

Moje spostrzeżenia:

Lucho popełnił błąd jeśli chodzi o taktykę, chciał zagrać wysokim pressingiem, niestety PSG nas skarciło za to. Cofnijmy się 2 lata wstecz kiedy wygrywaliśmy LM, na wyjazdach z reguły graliśmy z kontry, przyczajeni na rywala, gdy było 0-1 po kontrze grało się nam łatwiej. W dzisiejszym meczu nasza formacja wyglądała jak dziurawy ser. My nie mamy takich biegaczy jak np Kante/Vidal do wysokiego pressingu, wychodzi to w meczach z ogórkami ale nie z PSG. Iniesta pod względem fizycznym katastrofa, wrócił dopiero po kontuzji i został wrzucony na głęboką wodę. Widać było, że Andres nie nadąża za meczem. Zamiast Gomesa powinien wystąpić Rakitic albo Denis. Messiemu chyba nie chciało się grać w dzisiejszym meczu, nawet w pressing za bardzo się nie angażował. W sumie to PSG zagrało jak Barca sprzed 2 lat. szybkie kontry, a jak trzeba to klepanie. My natomiast zagraliśmy podobnie do Bayernu przeciwko Barcelonie ( 3-0 ) też wysoki pressing i też wtedy Barca skarciła ich za to. Oczywiście piłkarze też zawiedli zapewne pod względem mentalnym, chyba myśleli, że ten mecz sam sie wygra. Jedynie Neymar zapierdzielał ile tylko mógł.

0

@iniesta98 a ja jestem innego zdania, odkąd jest Luch to my nie gramy pressingiem bo jak mamy nim grać skoro wiecznie wychodzimy 2 DP Rakietą i busq. Jaki pressing? pressing to graliśmy za Guardioli i to był perfekcyjny pressing wzór dla pozostałych trenerów, a do tego są potrzebni odpowiedni zawodnicy z określonymi umiejętnościami, a takich już z biegiem lat Barcelonie brakuje

0

@fart Zagraliśmy Pressingiem to, że słabo wykonanym to już inna sprawa. To, że w dzisiejszym meczu grał Iniesta po kontuzji, Żółw Busquets i Worek na plecach Gomes to już nie moja wina :P

0

@iniesta98 nie to nie Twoja wina :) takiego mamy trenera i takich zawodników, z takim pressingiem w takim wykonaniu to my już zagraliśmy z Betisem i wiele innych spotkań pod kierownictwem tego trenera i dopóki on będzie tak będzie wyglądała nasza gra

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?