La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1604 Culés

konto usunięte

13

Cagliari-Juventus z komentarzem Święcicki-Kapica. Najlepsza para na eleven...

2

@krzychu1526 Fajnie, że Święcicki komentuje sporo meczów z udziałem Barcy. Również lubię tego komentatora a z Kapicą tworzą najlepszy duet komentatorów na Eleven:)

konto usunięte

0

@Piotr,1985 Czekam, aż el clasico z Cwiąkałą skomentuje.

0

@Marcel99 Kto komentował ostatnie GD, bo na pewno nie Mirosławski? Nie był to czasami Święcicki z Ćwiąkałą?

konto usunięte

0

@Piotr,1985 Mirosławski komentował Klasyk.
Święcicki i Ćwiakała komentowali derbi madrileno

0

@Marcel99 Mi komentarz Święcickiego się nie podoba.Gdy komentuje jakiś inny mecz niż Barcy to spoko ale jak już komentuje nasz mecz wydaje mi się że ciągle umniejsza naszym nie wiem może to mylne wrażenie ale strasznie mnie on wkurza : P

0

@Marcel99 Masz rację. Coś mi się musiało pomylić. Fajnie gdyby Święcicki był komentatorem GD. Z przyjemnością miś się słucha tego komentatora. Na pewno przyjemniej niż Mirosławskiego.

konto usunięte

1

@VEB! Barca! Możliwe, ale jednak wole go posłuchać w klasyku, niż Mirosławskiego (choc nie mam nic do niego) ale nawet w canal+ doszli do wniosku że trzeba zmieniać komentatorów na el clasico :P (w czasach Laskowskiego w c+ Wolski czasami komentował)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?