La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1672 Culés

0

Spalone tam gdzie ich nie ma lub uznawane gole z ewidentnych offside'ów, karne po symulkach lub brak jedenastek za ewidentny faul w polu karnym - takie akcje będą zawsze, a nawet coraz częściej bo futbol ciągle się rozwija, staje się niemal z roku na rok szybszy i coraz ciężej sędziom będzie podejmować prawidłowe decyzje, czasem mam wrażenie, że w niektórych przypadkach jest to po prostu loteria 50% na 50% czy arbiter pokaże w tą lub w drugą stronę. Wprowadzenie nowoczesnej technologii do świata piłki nożnej to po prostu mus, bez tego będzie tylko gorzej i nie ma co rzucać argumentów, że pomyłki to część futbolu i że piłka na tym straci, bo 100x lepiej (przynajmniej dla mnie) obejrzeć mecz gdzie będą powtórki, ale wszystko będzie jak należy bez wielkich kontrowersji, które wypaczają wynik meczu niż oglądać spotkanie gdzie głównym sprawcą takiego, a nie innego wyniku jest...sędzia, a nie drużyna/piłkarz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?