La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1209 Culés

0

Z tą obroną nie mamy szans z Psg. Trzeba liczyć na 3 najlepszych wiadomo o kogo chodzi.

18

@FCB NA ZAWSZE!  PSG strzeliło 3 bramki Bordeux i już nie mamy z nimi szans. Uwielbiam waszą wiarę w drużynę :)
P.S - widzę nick zobowiązuje...

konto usunięte

1

@FCB NA ZAWSZE!  No fajno, fajno i co dalej?

3

@FCB NA ZAWSZE!  Hahahaha.

0

@Gaucho Nie o to chodzi,a o całokształt dla mnie Pique jest słaby jeśli nie ma koło siebie kogoś takiego jak Puyol.Jest elekryczny niepewny będzie ciężko z Cavanim Di Marią,nie twierdzę że nie przejdziemy.Messi,Suarez,Neymar to jedyne czym straszymy.

7

@FCB NA ZAWSZE!  Pique to ostatnio zagrał tylko słabiej, a tak przejął lidera obrony po Puyolu pełną gębą! Tym bardziej na tego typu spotkania Gerard potrafi tak się spiąć, że jest dosłownie wszędzie i nie do przejścia.

0

@Gaucho Pique nie do przejscia? Szanuje gośćia widać jak jest za Barceloną.Ale tak jak napisałem wyżej.Mamy słabą obronę,pomysł z Roberto też nietrafiony.

1

@FCB NA ZAWSZE!  "Pique jest słaby" i można skończy czytać twój komentarz.

0

@daniel32778 Dokładnie pozdro.

0

@FCB NA ZAWSZE!  Pique zagrał 2 słabsze mecze. Wcześniej grał zaj***ście. A bez Puyola gra już długo i świetnie sobie radzi, więc nie wiem o czym ty piszesz. Btw. ten nick ci za bardzo nie pasuje, jeśli piszesz, że "nie mamy szans z psg"...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?