La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1739 Culés

0

Boże już wolałem ciągłą dyskusję na temat Złotej Piłki lub nawet nieustanną debatę na temat tego kto jest lepszy CR czy Messi choć było tych postów milion, ale błagam was, na widok komentarzy odnośnie stadionu na którym ma być rozegrany finał CDR człowiek normalnie wymiotuje na ekran...Serio czy to takie ważne gdzie odbędzie się mecz ? Czy aż taką różnicę to sprawi komukolwiek ? Rozumiem jakby był wybór między nowym, niedawno otwartym, pięknym i nowoczesnym stadionem, a jakimś kartofliskiem gdzie piłka odbija się od murawy jak chce, a tak to naprawdę bez znaczenia gdzie zagramy, a Ci co w ogóle są oburzeni tym, że Real nie chce udostępnić stadionu na ten mecz niech pomyślą jakby było w odwrotnej sytuacji czy Barca z miłą chęcią udostępniłaby swój obiekt i jak czuli by się kibice Barcelony gdyby Real naciskał na rozegranie finału CDR na Camp Nou, a dopiero później krytykujcie i wyzywajcie bo pamiętajcie: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie chcą abyśmy zagrali na Bernabeu ? To nie, zagramy gdzie indziej koniec kropka, a tutaj nieustannie wielka debata: "ale dlaczego ?!" "jak oni tak mogą ?!".

konto usunięte

1

@bixmix Sam zaczynasz temat Bernabeu. Już były komentarze by zamknąć dyskusje i teraz tylko wracasz do tego

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?