La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1463 Culés

0

Mam nadzieję że Celta wygra dzisiaj, mamy porachunki, a finał jest idealny do do tego.

2

@lukiiifcb Z Alaves też mamy porachunki. Ja tam wolę właśnie Alaves. Rywal słabszy i jest szansa, że już przed meczem, by pękli psychicznie. Celta zawsze jest niebezpieczna.

0

@lukiiifcb Dobrze że mam ten Puchar na wyciągniecie ręki, teraz trzeba poprawić sytuację w Lidze i znowu pokazać PSG że LM nie jest tak łatwa jak ich Liga.

0

@Barclonismo  Update
Celta jest lepszym klubem

1

@lukiiifcb Jakim Superpucharze? Kiedy? W SPH 2015 to przegraliśmy z Athletic Bilbao, a w 2006 w SE z Sevillą.

1

@lukiiifcb A ja mam nadzieję, że w dzisiejszym meczu będzie dogrywka.

1

@lukiiifcb A potem przyszedł wilk i zjadł babcię... :D

3

@Barclonismo pomieszało mi się z Bilbao, wybacz.

0

@lukiiifcb Luz. W każdym razie z jednymi i drugimi możemy jedynie się zrewanżować za ligę w tym roku :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?