- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1576 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
9
Kogo typujecie do ostatecznego zwycięstwa?Mistrz Świata?Czarny Koń? Największe rozczarowanie?... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Zbyszard
0
Mam bardzo ładną Panią dentystkę. Jak ją poderwać?
29 odpowiedzi
Pawlak1992
3
Ktoś tu wcześniej pisał o komentarzach sprzed 6 lat. Ja pójdę dalej.Mój pierwszy komentarz na... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1576 Culés
0
Huawei p9 czy p9 lite bo nie mogę się zdecydować
0
@mikiiki p9 :) bez dwoch zdan :)
0
@Slepinho Dzięki biorę (15 znaków)
0
@mikiiki Lite to slabsze wersje :)
1
@mikiiki Lite to zawsze jest "shit".
1
@PheNOmeN Czy ja wiem? Są to dobre średniaki, z dual simem(dla niektórych ważna sprawa). Nic wybitnego, ale solidny poziom i sprawdzone, a mimo to dalej polecane.
1
@PheNOmeN I mówi pewnie to osoba która gowno miała wspólnego z p9 lite i pewnie z p9 też.
Jestem szczęśliwym posiadaczem p9 lite i przyznam że świetny telefon. Przesiadlem się z Sony Xperia z1 właśnie na niego. Średnia polka wśród telefonów, lecz w użytkowaniu jak dla mnie flagowiec. P9 jest lepsza parametrowo ale nie Sal to jakieś zwrotne liczby. Na pewno nie tracił bym ponad 2'tyś złotych na p9 ke jak młodszego brata który jest niedużo gorszy kupię za około 1200 zł , mowa o nowym sprzęcie.
2
@StarszyPan Jeśli zadowala cię taki średniak za 1200zł to twoja sprawa.
0
@PheNOmeN Zadowala mnie bo go posiadam i mogę obiektywnie stwierdzić jak jest , a najbardziej irytują mnie takie osoby jak Ty , nie miałem nie widziałem nie mam pojęcia ale wypowiem się ze jest ciulowy a co, przecież lite to musi być ciulowy.
0
@StarszyPan Jakby nie miał pojęcia to bym się nie wypowiadał. Nie raz z niego korzystałem więc daruj sobie.