La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1226 Culés

0

Co myślicie o Isco w Barcy :) VeB

konto usunięte

1

@Barca-Messi10 On za wolno myśli by grać w środku pola. Nie bez powodu w madrycie dorobił się ksywki "holownik Isco".

3

@Barca-Messi10 Ja bym go tam przyjął z otwartymi rękoma. Real od początku był nie dla niego ale być może jego młoda główka podpowiedziała, że woli być sławny i bogaty i lepiej nazywać siebie piłkarzem Madryckiego klubu niż Malagi. Myślę, że w Barcy by się ogarnął i pod ostatnim szlifem Andresa (który wiadomo niedługo pożegna się z klubem) uczyniłby z niego swojego następcę.

Do Isco jeszcze ściągnąć Thiago i może to jakoś będzie wyglądać ;)
I osobiście nie mogę przeboleć tego, iż Zubi poskąpił ~5 melonów na Asensio a tyle samo dał za no name'a Douglasa.

0

@Barca-Messi10 Nie jest zły. Ale ja jakoś bym go nie chciał.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?