- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1864 Culés
Gorące dyskusje
draxidox
25
przeciskać się należy chodnikiem, trudno najwyżej wózek porysuje samochódhttps://x.com/marek_2... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Arkon
7
Czekacie na start ekstraklasy? Ja się nie mogę doczekać. Jak oceniacie ruchy transferowe w... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
martusiaaaa
2
ja to nie chce chyba być dorosła jednak XD
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1864 Culés
0
Ale te angielskie drużyny mają przekichany terminarz. Od grudnia do stycznia praktycznie mecze co 3 dni i wcale nie dziwne, że potem taki Arsenal grając na czterech frontach będzie miał problemy w lidze mistrzów.
Kiedyś to gracze byli zahartowani, gra była bardziej ostra, a koniec końców i tak było mniej kontuzji niż teraz, nie wiem skąd się to bierze, że kiedyś piłkarz potrafił zagrać dwa mecze jednego dnia, a dzisiaj często nie wytrzymuje meczów co 3 dni.
0
@Homeopata8989 Mecze są intesywniejsze, treningi są intensywniejsze mecze zawodników kosztują teraz dużo więcej niż kiedyś
0
@Homeopata8989 Może po prostu wynika to z intensywności tych spotkań. Teoretycznie to ja mogę grać codziennie mecze na orliku. Ale gdybym miał dawać w każdym z nich po 100%, to raczej udawałoby mi się to raz na tydzień.