- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 807 Culés
Gorące dyskusje
martusiaaaa
3
a ja mam może takie głupie, dziwne i dziecinne pytanie ale zapytam kiedy macie urodziny ? to se... » Czytaj dalej
96 odpowiedzi
Raphinha11
2
Słuchacie polskiego rapu? Czy może stronicie od tego? Ja np. jestem fanem Quebo, choć zaraz... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
FabianekMrozek
3
Dobra wytłumaczcie mi, bo nie znam się na tenisie, jak to możliwe, że ruskich dopuszczono do... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 807 Culés
0
Jak myślicie, Barca jest w stanie jeszcze dogonić Real w lidze? Biorąc pod uwagę sędziów oraz naszą gre bez polotu i pomysłu? Myślę że będzie ciężko. Real na pewno jeszcze zgubi wiele punktów, bo grają słabo, ale czy nam uda się zgubić aż o tyle mniej? Jeśli Real przegrałby z Valencią to może.. Ale trzeba zacząć grać dobrze w każdym meczu a nie tylko jak się zechce naszym piłkarzom. Neymar musi poprawić skuteczność, pomoc musi zacząć być kreatywna.. Chyba łatwiej będzie wygrać w tym sezonie LM niż Ligę. Szkoda tylko że gdyby nie sędziowie to nawet z taką kiepska gra bylibyśmy na 1 miejscu ehh.. Liga Zidane'a? Nie. Liga Tebasa.
1
@TheNekro94 Jak nie ma Iniesty to pomoc nie istnieje, Rakitic to dno w tym sezonie,Turan strzela bramki ale dopiero przy stanie 2-0 a Gomes nigdy nie powinien grać w takim klubie jak FCB, wg mnie nie mamy pomocy a zawsze ta formacja była nasza największą siłą.
0
@TheNekro94 Dopóki piłka w grze... Niby nie wiele wskazuje, żeby FC Madryt miał gubić punkty, czego niestety nie można powiedzieć o nas. Niemniej jednak jeżeli nasi wezmą sobie do serca walkę w każdym meczu (bo wczoraj to przez 80 min nie było tego widać) to wygrywając własne mecze możemy w końcu ukłuć białasów bo z drugiej strony strata nie jest jakaś kosmiczna. Wystarczy, że się potkną 2-3 razy i mamy ich na wyciągnięcie ręki. Kluczowe będzie tutaj zwycięstwo na SB no i najważniejsze - pełna koncentracja i mobilizacja w każdym meczu i bez znaczenia czy to drużyna z 2 czy 12 czy 20 miejsca w tabeli.