- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1444 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
19
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
3
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
ranger3120
25
https://wykop.pl/cdn/c3201142/97619538e7ad6e6f49821b5fb841becbe0467dcdd7938336657ca390d701ece3,w400.... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1444 Culés
2
http://www.filmweb.pl/news/OSCARY+2017%3A+%22La+La+Land%22+faworytem+Zdobywa+14+nominacji-121364
La La Land gromi, ale stawiam, że zdobędą 8-9 statuetek, a wśród nich nie będzie tej za najlepszy film. Zapewne te wyróżnienie zgarnie "Moonlight", ale liczę po cichu na "Manchester By The Sea". Kpiną jest za to kolejna nominacja dla Meryl Streep (chyba za nazwisko i że nie lubi Trumpa). Amy Adams... dwa świetne jak nie najlepsze kreacje w swojej karierze i zostaje kompletnie pominięta ("Arrival", "Zwierzęta Nocy"). Ten drugi obraz kompletnie pominięty choć ma świetny scenariusz i muzykę, ten pierwszy to za to najlepsze SF od dekady. Denzel z Jeffem Bridgesem już 7 nominacja, ale stawiam na Casseya Afflecka/Ryana Gosslinga (przez sympatię), a za drugoplanową Mahershala Aliego. Za role kobiece pewnie Natalie Portman/Isabelle Huppert i drugoplanowa Viola Davis. Blisko nominacji była Alicja Jasina ze swoją krótkometrażową animacja "Once Upon A Line", ale niestety zabrakło jej szczęścia.
Trzeba po raz kolejny spojrzeć prawdzie w oczy, że Amerykańska Akademia Filmowa się nie popisała i pominęła świetne obrazy czy kreacje aktorskie, a dała te nijakie ("Vaiana" za animacje? Pewnie dlatego, że Disney... "Przełęcz Ocalonych"? Bo patos, a to Amerykańce lubią najbardziej). Ciężkie zadanie w totku coś postawić...
0
@krzychu1526 Ja liczę, że chociaż Shannon za drugoplanową dostanie, stworzył naprawdę kultową kreację. Chociaż zabawnie byłoby, gdyby wygrał Mahershala i ktoś podczas wręczenia musiałby przeczytać jego nazwisko... Mahershalalhashbaz Gilmore :D