La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1501 Culés

4

Lucho nic do Ciebie nie mam i dziękuję Ci za tryplet ale Ty już chyba nic nowego dla tej drużyny nie wymyślisz.

0

@Gaucho W takich spotkaniach nie ma co wymyślać tylko wykorzystywać podania Leo

3

@Gaucho Jeszcze odszczekasz te słowa w czerwcu

0

@Gaucho Ta, a jak zdobedziemy tytuly to bedziesz plakal zeby zostal, poki nie przegrywamy wszystkiego to moze powstrzymaj sie z osadami

0

@mekston Nasza pomoc od dawna nie ogarnia, rozegranie piłki jest na tragicznym poziomie. Cofa się Messi, a dzisiaj zaczyna też Neymar. Lucho kompletnie nie potrafi opanować tego elementu gry.

1

@Gaucho Tak tak, a jakbyśmy tak grali za Sampaoliego to też równo byście go jechali po bandzie.

0

@Gaucho Nasza pomoc kuleje cały czas - ale pytanie czy to Lucho czy moze z tych piłkarzy nie wyciśnie sie nic więcej?

0

@sewciu50 Nie odszczekam słów, że nasze rozprowadzenie piłki powinno być o niebo lepsze. W pierwszym sezonie też to kulało ale drużyny obawiały się jeszcze tak wysoko podchodzić jak obecnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?