La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1600 Culés

0

Szanowałem Lucho jak tylko się dało, ale trzeba powiedzieć wprost- gość równo pod sufitem nie ma, i nie zapłaczę, jak go z nami nie będzie. Dlaczego nie gra Vidal? Co to za testowanie Mathieu na trudnym stadionie Eibar? Dodatkowo Rakieta z Ardą? Serio?

Wiem wiem, pewnie wygramy, ale już mam niesmak, który pewnie z każdą minutą będzie narastał. Nie dajesz się polubić panie Lucho..

2

@cescblaugrana95 Czyli Vidal, który za bardzo nic nie dał Barcelonie póki co > Lucho, z którym zdobyliśmy 8 trofeów? Logika La Rambli... :D

konto usunięte

0

@Ledsbourne a kiedy kolego miał dać skoro w ogóle nie gra ? A pokazywał, że sporo może dać drużynie, powinien dać mu szansę, i tylko za to go krytykujemy a nie za całokształt..

0

@Ledsbourne MSN spuszcza z tonu i Lucho notuje słabsze wyniki, nie ma gry ofensywnej itp. Patrząc na te trzy lata muszę przyznać, że Barca to samograj zależny od formy napastników. Sorry, ale nie mamy odpowiedniego trenera.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?