La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1284 Culés

0

Gram sobie kariere menadżera w Fife 17 Valencia. Bardzo fajny klub, fajnie sie prowadzi :)
Co sądzicie o moich transferach i składzie? Kupiłem: Nacho z Realu na ŚO za 10 mln (wydaje mi sie ze nie przeplacilem), Maspia xD za 5 mln bo odszedl Rayan do Stoke za 25 mln ( wydaje mi sie ze ladnie ich naciagnalem), do pomocy Felainiego i Illare za 9 mln i 12 mln (tutaj tez chyba cena rozsądną) do ataku Balotelliego za 15 mln ;) i uwaga ETOO ! Za 9 mln mi go dali, fakt troszkę stary ale razem z Balotellim powinni dac rade strzelać i ze soba rywalizować. Narazie lepij idzie Eto ale to tylko 3 kolejki zagrałem. Praktycznie nikogo nie sprzedałem oprocz tych słabszych za tysiące ojro i bramkarza Rayana.
tak prezentuje sie skladzik - podstawa:
Diego Alves; Cancelo, Mustafi, Abdenour, Gaya; Parejo, Felaini, Illara; Nani, Etoo i Rodrigo ;)
Lawka: Masip, Montoya, Nacho, Vezo, Perez, Mina, Medran, Balotelli

0

@Krystian1899 Bramkarz, obrona wszystko spoko tylko polecam za Abdenoura zawodników typu Laporte/Varane. Na środek pola polecam Halilovicia i do napadu Bakambu ;D

0

@marcinK0000 No fajni zawonicy ale nie na moj budżet. Potrzebowałem wzmocnin na kilku pozycjach wiec wydanie 40 mln bo tyle by chcieli za nich nie wchodzi w gre. A ta dwojka to ciekawe propozycje

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?