La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1477 Culés

5

Niesamowite. Jak większość z Was wierzyłam i na szczęście się udało. Messi, Neymar, Iniesta i Pique to dla mnie największe pozytywy dzisiejszego spotkania. Dodatkowo Busquets, który mimo głupich błędów naprawdę dobrze zagrał. Wznowienie gry przez bramkarza i podanie Holendra... można tylko żałować, że nie zakończyło się to inaczej. Spodziewałam się trochę więcej od Rafy, ale jak widać zarówno Gomes, Brazylijczyk jak i nawet Denis nie przebijają się przez taki średni poziom trudności. Szkoda, ale teraz będzie tylko na to. Panie i Panowie, oby to był powrót wielkiej Barcelony. :)

1

@xwiktoriax A Alba?Bardzo dobry mecz :-)

0

@norbi77 No tak, dzięki, zapomniałam o nim! Przez niego i Neya lewa strona aż wrzała, świetny mecz Jordiego :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?