La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1532 Culés

1

Kogo jutro byście chcieli zobaczyć w pomocy z Busquetsem i Iniestą? Ja chyba Denisa lub Rakiticia. Tego pierwszego ze względu na walory ofensywne, a drugiego ze względu na doświadczenie w Barcelonie. Sam nie wiem co przy odrabianiu wyniku 2:1 bardziej się przyda.

konto usunięte

0

@KamQiX Ja liczę na Denisa. Z Rakiticiem to różnie bywa i prawa strona nie działa jak należy...

konto usunięte

0

@KamQiX Denis daje kreatywnośc w srodku pola czego nam od odejścia Generała brakuje :)

konto usunięte

7

@KamQiX Mówię szczerzę. Dałbym Roberto, a na PO przesunąłbym Vidala. Ale znając zycie Aleix mecz obejrzy na trybunach/w TV

2

@KamQiX Na pewno nie Gomesa tyle wiem.

0

@KamQiX Ja bym dal Rakitica. Dlaczego? Otoz Denis pokazal sie z bardzo dobrej strony w meczu z Herculesem, ale wtedy nie gral Messi i Neymar! To jest mega wazne, bo jak Messi jest na boisku to niemalze kazda pilka z pomocy idzie od razu do niego. Serio uwazacie, ze Denis bedzie probowal sie przebic a Messi bedzie stal z boku i sie przygladal? Rakitic chociaz posyla dobre pilki, chociaz moze martwic jego forma.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?