La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 736 Culés

0

Jak dla mnie Ronaldo może co zgarniać ZP i każda inną nagrodę indywidualną. Podobnie zresztą jak mam z Leo.. Mało mnie to interesuje, w sumie to zupełnie nic. Wszelkie umiejętności weryfikuje boisko. A kto ogląda te mecze to wie o czym mówię.

Przejmujecie się jakaś głupią statułetką dla zupełnie dla Was obcego człowieka, a poza tym człowieka, który jest z drugiej strony hiszpańskiego obozu.. Po co? Za mało macie czasu? Za mało wrażeń w życiu? Za mało powodów do narzekań to jeszcze będzie sobie truć głowę, że Ronaldo wygrał jakaś statułetkę, która nic nie znaczy? Niech se postawi na kominku, a jak zazdrościsz to idz do jakiegoś sklepu sportowego, zamów takie coś z podpisem "Leo Messi" i Mu wyślij...

Liczy się klub. Liczy się FC Barcelona. Nie pojedyncze osoby, nawet w przypadku Messiego. Dla mnie Messi jest najlepszy w historii. Mi to wystarcza, a ile będzie miał na koncie złotych piłeczek czy innych nagród, to tylko Jego sprawa.

Podsumowując, szkoda czasu, nerwów na takie "plebiscyty" i jakieś nagrodki. Od paru dobrych lat widać, że to tylko medialna nagroda, nie sportowa. Tylko ślepiec tego nie zauważy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?