La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1480 Culés

0

Po prostu w meczach z Realem sedzia boi sie podjąć jakies kontrowersyjne decyzje na niekorzysc Królewskich bo zaraz po meczu Ramos, Perez i reszta zrobią taki lament i nagonkę ze na drugi raz ten sam sędzia zastanowi sie czy potrzebny mu taki szum wokol jego osoby ze strony takich osobistości jak np. Perez. U nas po blednych decyzjach kończy sie na slowach Pique. No jest jeszcze Busquets ktory mowi ze praca sedziego jest trudna i LE ktory powie ze nie wypowiada sie o pracy arbitrow wiec o czym mowa ? To jest powod dlaczego Real tak rzadko dostaje dla siebie krzywdzące decyzje. U nich kazdy od ogrodnika do prezesa klubu ktyrykuja pracę sedziego jezeli ta rzeczywiscie ich krzywdzi i wywieraja ogromna presje na arbitrze podczas meczu co skutkuje czasem rzutem karnym za jakąś symulke czy reke ktorej nie ma juz nie mowie o prawidlowych karnych gdzie w Realu sedzia gwiżdże takich 10\10, a u nas 6\10 to max.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?