La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1097 Culés

2

Ar-ka-diu-szu wraca do zdrowia! Milik może zagrać już 15 stycznia, Napoli zmierzy się z Pescarą w ramach 20. kolejki Serie A :D

2

@jedrek7000 Raczej "novantanove" :D Szkoda mi Arka. Może w reprezentacji go hejtuję (no ale co miał piłek na nodze to aż szkoda sobie przypominać żeby się nie denerwować) tak w Napoli mu kibicowałem i stracił trochę czasu :( Ale jest w fantastycznym miejscu. Niech robi swoje i wkłada 200% serca a kibice będą go kochać co by się nie działo :) A wiem co mówię, dużo czasu spędziłem we Włoszech :)

konto usunięte

2

@jedrek7000 Arkadiuszo niech wraca jak najszybciej , ktoś musi wyeliminować Real :D

0

@SinMistico Może zechcesz nas zaprosić do Italii? Pewnie wielu La Ramblowiczów by się znalazło :D

0

@marcin000019 Wbije 4 :D

1

@jedrek7000 Jakbym zarabiał przynajmniej tyle co Arek to bym was wszystkich zaprosił a czemu nie ? Ale niestety tak dobrze nie mam :(
W ostatnim czasie nie jestem stale w jednym miejscu. Czasem tam, czasem tu w PL :)

Ale to czym się zawsze mogę pochwalić i czym się chwalę jest to, że Alexisa przed transferem do Barcy mogłem oglądać na trybunach Stadio Friuli :) Najbardziej ulubiony piłkarz i wspaniały człowiek :) Szkoda, że go tu już nie ma.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?