La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1724 Culés

1

Nie jestem jakoś zbytnio rozczarowany po tym meczu. Lucho nie ma poprostu pomysłu i jakoś nie dziwię się że gramy tak jak gramy. Nasz trener jest wyjątkowo uparty i płacimy za to ogromna cenę.kupil fajnych piłkarzy, ale wystawia ich zazwyczaj w złym momencie albo wcale. Wczoraj Suarez był do zdjęcia i mógł wpuścić Arde, trochę pokombinować. Czasem mi się wydaje że treningi się odbywają na jedno kopyto. Nasz środek pola jest z lewej strony, bo na prawej gra powolny Rakitic, który bardziej nadaje się do obrony jak do ofensywy,Roberto się pogubil i jestem wściekly na trenera że olal Vidala,a przecież mamy jeszcze Masche który na prawej stronie mógłby się ogrywac i może śmielej atakować bo piłki prostopadle ma fajne.skoro piłkarze nie mają pomysłu tzn.ze i trener go nie ma.bledy sędziego też się przyczyniły do wyniku, ale dzieje się tak czasem i po co płakać jak się już nieraz było w takiej sytuacji,no i Leos,oby walił trochę śmielej bo wczoraj powinien strzelić 3 może nawet 4 gole, ale bez potrzeby kombinuje.wiem że na el Madrigal będzie przesrane,dlatego niewykorzystane setki zemszcza się, tak jak wczoraj.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?